Seguro eco cleaning to firma sprzątająca ekologicznie. Specjalizujemy się w całorocznym, kompleksowym sprzątaniu używając środków ekologicznych. Oprócz usług standardowych, jak sprzątanie mieszkań, domów, biur świadczymy usługi dodatkowe jak pranie dywanów oraz tapicerki meblowej.

firma sprzątająca ekologicznie

Z pasją i zaangażowaniem
Eco sprzątanie!

Naszą misją jest kompleksowe świadczenie ekologicznych usług
dostosowanych do oczekiwań naszych Klientów.

NASZA HISTORIA

Nazwa firmy pochodzi z hiszpańskiego słowa „seguro”, czyli „bezpieczny”, gdyż gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Firma Seguro rozpoczęła swoją działalność na rynku ponad 10 lat temu, jako firma świadcząca kompleksowe doradztwo oraz wykonawstwo zagadnień związanych z ochroną przeciwpożarową. Współpracowaliśmy m.in. z największymi centrami handlowymi zlokalizowanymi na terenie województwa śląskiego. Zaufanie naszych Klientów oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło nam poszerzyć ofertę o dodatkowe usługi. Tak powstało

Seguro eco cleaning – firma sprzątająca ekologicznie.

Pogarszające się warunki środowiska naturalnego, alergie, smog, stres i życie w biegu skłoniło nas do stworzenia usług ułatwiających życie nie niszcząc środowiska. Jako mama i przedsiębiorca dobrze znam ciągły brak czasu, zmęczenie po przyjściu z pracy do domu, gdzie czekały mnie godziny sprzątania, zabierały czas na przyjemności i przebywanie z najbliższymi. Środki, których używałam do sprzątania domu wpływały negatywnie na moją skórę, a także wywoływały alergię. Jedynym rozwiązaniem była firma sprzątająca ekologicznie. Powroty po wczasach, remonty, itp. przerażały mnie ze względu na wizję godzin sprzątania. Zaobserwowałam wśród bliski i przyjaciół, iż każdy traci sporo czasu, a co gorsza większość wykonuje te prace niewłaściwie.

Chęć poprawy życia swojego, jak i innych zainspirowało mnie do stworzenia firmy, w której używamy ekologicznych środków czyszczących, bezpiecznych dla ludzi i środowiska! Seguro eco cleaning to firma sprzątająca ekologicznie której cel to sprzątanie domów, mieszkań oraz biur bezpiecznymi środkami czyszczącymi dbając o środowisko naturalne.

Z pasją i zaangażowaniem Eco sprzątanie!

Polub nas, a rabaty, promocje oraz przydatne informacje, same do Ciebie dotrą: