najlepsze swiece na komary Jak wybrać najlepsze świece na komary i nie tylko ?

Wszyscy kochamy lato i uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu. Niestety w czasie ograniczonych możliwości wychodzenia z domu, czy mieszkania zostają nam nasze balkony, tarasy i ogrody. I są to miejsca w których obecnie spędzamy znacznie więcej czasu niż wcześniej. Niestety to również okres większej aktywności różnego rodzaju owadów, które skutecznie przeszkadzają nam w odpoczynku na świeżym powietrzu, jak i w domu. Oznacza to sezon na ukąszenia, wpadanie owadów do napojów, czy uporczywe brzęczenie podczas wylegiwania się na tarasie lub wieczorem w łóżku przed snem.    

Możemy jednak bez szkodliwego wpływu na nasze zdrowie ograniczać aktywność owadów stosując ekologiczne świece najlepsze swiece na komaryna komary i inne insekty zawierające wyłącznie naturalne zapachy, których owady nie akceptują i wyczuwają znacznie intensywniej niż ludzie. Pamiętajmy, że jest wiele dostępnych świec ogrodowych zawierających różne składniki odstraszające insekty, jednak większość z nich zawiera wyłącznie syntetyczne substancje zapachowe i aromaty oraz chemiczne dodatki. Nie mają one nic wspólnego z naturalnymi świecami na komary. Naprawdę warto sprawdzić, czy kupowana przez nas świeca zawiera naturalny olejek cytronellowy czy jedynie zapachowy olejek o zapachu cytroneli, który nie sprawdzi się, jako odstraszacz owadów i jest jedynie sztucznym, syntetycznym aromatem.

Polecamy 100% naturalne Świece sojowe NaturaCandles są całkowicie wolne od niebezpiecznej chemii, ropopochodnych parafin oraz sztucznych olejków zapachowych. Zawierają wyłącznie naturalne olejki eteryczne oraz naturalny wosk sojowy. Są wegańskie i nie są testowane na zwierzętach.

najlepsze swiece na komary
Najlepsze świece na komary

W Polsce występuje wiele gatunków owadów, które mogą nas atakować podczas odpoczynku i nie wszystkie można odstraszyć jednym rodzajem zapachu. Dlatego proponujemy skorzystać z kilku świec na komary o różnych zapachach, aby ograniczyć do minimum kontakt z uporczywymi owadami.

A oto lista stosowanych w naszych świecach olejków eterycznych które odstraszają owady:

– komary i moskity najlepsze zapachy to Lawenda, Trawa Cytrynowa, Eukaliptus oraz Cytronella
– muchy odstraszają Paczula, Lawenda, Rozmaryn i Mięta pieprzowa
– kleszcze nie przepadają za zapachem Lawendy, Trawy cytrynowej, Eukaliptusa, Rozmarynu, Szałwi oraz Tymianku

Wśród naturalnych świec NaturaCandles znajdziecie wiele świec na komary o przyjemnych zapachach które pięknie, naturalnie pachną i jednocześnie pomagają ograniczyć natrętną aktywność owadów.

Cytronella Trawa cytrynowa Mieta pieprzowa Rozmaryn

220 gram480 gram

Najlepsze świece na komary

Idealne połącznie intensywnych olejków i jednocześnie przyjemny zapach dla człowieka, a uporczywy dla wielu owadów.

Cytronella

220 gram480 gram

najlepsze-swiece-na-komary
Świece na komary

Klasyczna świeca na komary zawierająca wyłącznie naturalny olejek z cytroneli pochodzącej z dalekiej Indonezji, a uprawianej na wulkanicznej wyspie Jawa.

Eukaliptus Lawenda

najlepsze swiece na komary
Świece na komary

Zarówno olejek eukaliptusowy jak i lawendowy działają silnie odstraszająco na owady latające. To idealna mieszanka egzotycznego, australijskiego olejku eukaliptusowego oraz kwiatowej lawendy przygotowana, aby oczyszczać powietrze oraz odstraszać owady.

Rozmaryn Eukaliptus Drzewo herbaciane

swiece-na-komary

To połączenie trzech olejków eterycznych o niesamowitym działaniu wspierającym drogi oddechowe jednocześnie odstraszając owady.

Rozmaryn Cytryna Mięta pieprzowa

najlepsze swiece na komary

Najlepsze połączenie odświeżających olejków eterycznych, które ożywiają i stymulują umysł oraz odstraszają owady.

Trawa cytrynowa Szałwia

najlepsze swiece na komary

Przeganiaj owady i ciesz się zapachem ożywczej trawy cytrynowej ze świeżymi zielonymi nutami, delikatnie wzmocnionymi szałwią. Idealny, świeży wiosenny zapach, który oczyszcza i ożywia zmysły.

Imbir Trawa cytrynowa

najlepsze swiece na komary
Najlepsze świece na komary

Cytrusowy, zielony zapach trawy cytrynowej niepokoi owady, a jednocześnie podnosi na duchu i oczyszcza, a korzenny zapach ostrego imbiru regeneruje i rozgrzewa.

Verbena Lawenda

najlepsze swiece na komary
ŚWIECE NA KOMARY

Połączenie nut kwiecistej lawendy skąpanej w czystych nutach świeżej cytrynowej werbeny niepokoi owady, a na nas działa relaksująco i uspokajająco. Idealny, klasyczny zapach, który odświeży każdy dzień.

Najlepsze świece na komary znajdziecie na:

https://www.instagram.com/naturacandles

naturacandles.pl

Polub nas, a rabaty, promocje oraz przydatne informacje, same do Ciebie dotrą: