ekologiczne sprzątanie domówCzy ekologiczne sprzątanie domów jest bezpieczniejsze ?

Seguro eco cleaning od początku swojej działalności postawiła na bezpieczeństwo swoich klientów oraz czystsze środowisko wokół nas. Świadcząc usługi sprzątania domów, mieszkań i biur, zawsze korzystamy z ekologicznych środków czyszczących. Pozostałe usługi, takie jak mycie okien, także wykonujemy przy użyciu ekologicznych płynów dających świetne efekty w postaci braku smug. Czyszczenie dywanów, tapicerki meblowej, czy materacy również wykonujemy używając ekologicznych środków, a także środków antyalergicznych.

Często nasi klienci zadają pytanie co otrzymują w zamian za to, że skorzystają z naszych eko usług ?

Odpowiedz jest prosta:

Ekologiczne środki czyszczące są zdrowsze dla Ciebie, Twojej rodziny oraz otoczenia. Pozbawione są intensywnie działających substancji chemicznych, a także są przyjazne dla skóry człowieka i środowiska naturalnego. Nie powodują skażenia wód i są bezpieczne dla wszelkiego wyposażenia gospodarstwa domowego. Standardowe produkty chemiczne szkodzą środowisku oraz są bardzo toksyczne. Mogą powodować alergię i stanowią zagrożenie dla małych dzieci i zwierząt domowych, o czym informują nas opisy i oznakowania na etykietach.

Czy uważasz, że te oznaczenia na środkach czyszczących są przyjazne i nieszkodliwe???

ekologiczne sprzątanie domów

Czytaj więc uważnie co kupujesz i czy jest to dla Ciebie bezpieczne. Zwłaszcza jeżeli masz w domu małe dzieci, które są bardzo podatne na szkodliwe chemikalia, gdyż ich organizm chłonie je z otoczenia jak „gąbka”. Przechodząc więc z tradycyjnych środków chemicznych na przyjazne dla środowiska tworzysz bezpieczniejszą atmosferę dla siebie oraz najbliższych. W naszej firmie używamy produktów ekologicznych, które nie tylko sprawią, że Twój dom będzie czysty, ale i zdrowszy.

Stosując eko środki dbamy nie tylko o Twój dom, ale również o zdrowie Twoje, Twojej rodziny oraz naszych specjalistów, wykonujących usługi.

ekologiczne sprzątanie domówChemiczne środki czyszczące są wchłaniane przez skórę, a ich wdychanie może być szkodliwe dla zdrowia zarówno dla osoby sprzątającej, jak i Twojej rodziny, a zwłaszcza małych dzieci. Substancje chemiczne zawarte w takich środkach używanych do czyszczenia nie rozpływają się w powietrzu po zakończeniu sprzątania, lecz pozostają na
powierzchniach i mogą być szkodliwe dla członków rodziny, którzy wdychają je lub wchodzą z nimi w kontakt. Chroń swoich najbliższych, a także edukuj odnośnie dbałości o zdrowie i środowisko, poprzez ekologiczne sprzątanie domów.

Substancje szkodliwe zawarte w chemicznych środkach czyszczących mogą również wywoływać stany alergiczne. Stosując ekologiczne produkty możesz przyczynić się do poprawy ogólnej jakości powietrza w pomieszczeniach, a tym samym do zmniejszenia niektórych zagrożeń dla zdrowia, takich jak: zatrucia chemiczne, podrażnienia skóry, infekcje oczu czy układu oddechowego.  Dbajmy więc o nasze otoczenie oraz środowiska, w którym żyjemy. Uwalnianie chemikaliów zawartych w tradycyjnych środkach czyszczących do środowiska wpływa na jego degradację. Zarówno woda jak i powietrze zostają skażone, kiedy zabójcza chemia zaraz po sprzątaniu trafia wraz z wodą do zlewu czy toalety. Codziennie czytamy i oglądamy informacje o zmianach klimatycznych, wypalaniu trujących odpadów czy śmieci. Czytamy alarmy smogowe i oddycha się nam coraz trudniej zwłaszcza w zimie. Tą całą chemię wchłania środowisko naturalne, w którym żyjemy i będą żyły kolejne pokolenia więc musimy o nie dbać, zaczynając od niewielkich zmian, jak stosowanie eko środków.

ekologiczne sprzątanie domówEkologiczne sprzątanie domów to czystsze powietrze, którym oddychasz cały dzień i noc przebywając w pomieszczeniach zamkniętych. Ekologiczne środki czyszczące zamiast amoniaku zawierają naturalne olejki eteryczne bądź inne składniki pochodzenia naturalnego, które podczas sprzątania tworzą czystsze i naturalnie pachnące powietrze. Pamiętaj, że stosując dodatkowo naturalne olejki eteryczne w swoim domu możesz wpływać korzystnie na swoje zdrowie. Na przykład eukaliptus, który znajduje się w niektórych środkach ekologicznych wpływa korzystnie na drogi oddechowe. Zapraszamy więc do korzystania z naszych usług, a Twój dom będzie pachnący i wolny od niebezpiecznej chemii. Dbaj o środowisko wokół siebie dla swoich dzieci i wnuków. Zacznij sprzątać swój dom ekologicznie lub zamów Ekologiczne sprzątanie domów w Seguro eco cleaning. Zapraszamy.

Polub nas, a rabaty, promocje oraz przydatne informacje, same do Ciebie dotrą: